Cariere | Software development Web design Quality

Cariere

Posturi disponibile

PHP developer

La IBSellNET avem nevoie de forțe noi și oameni noi. Primul post disponibil este în departamentul de Web Development pentru un Programator PHP priceput, capabil să livreze un cod curat, care să funcționeze conform așteptărilor și care să fie compatibil cu tehnologia de bază a site-ului/aplicației.

Din această poziție va ajuta, la întreținerea și dezvoltarea proiectelor existente, prin optimizări de cod și îndeplinirea cerințelor suplimentare care apar în procesul creării unui produs. De asemenea, va contribui la dezvoltarea unor noi proiecte conform cerințelor clienților companiei.

Va lucra într-un mediu care încurajează colaborarea și feedback-ul constructiv.

Cerințe:
  • 3+ ani de experiență în PHP Development;
  • 1+ de experienta în Laravel;
  • Cunostinte solide de PHP+MySQL;
  • Cunostinte solide de CSS / HTML / Bootstrap;
  • Cunostinte de Javascript/AJAX/jQuery;
  • Abilitatea de a furniza estimări de dezvoltare corecte;
  • Gândire logică și creativă, orientată spre rezolvarea problemelor;
  • Atitudine proactivă și un mod de lucru organizat;
  • Buna gestionare a timpului și recunoașterea sarcinilor în echipă;
  • Bune abilități de comunicare, atât în scris cât și oral;
  • Capacitatea de a lucra în echipă, dar cu abilitatea de a lucra și independent;
  • Abilitate de a lucra pe mai multe proiecte simultan, și prioritizarea conform importanței;
  • Cunoștințe de limba engleza - cel puțin nivel mediu;
  • Dorinta de dezvoltare profesională și de a invata. Dacă nu învață, nu crește, dacă nu crește, firma nu crește.

Constituie un avantaj
  • Cunostinte in utilizarea framework PHP - Laravel;
  • Cunostinte OctoberCMS;
  • Experiență în dezvoltarea aplicațiilor web;
  • Experiența in lucrul cu sisteme de control al versiunii (Git);

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și mentenanța aplicațiilor web;
  • Livrare cod curat,optimizat, documentat;
  • Înțelegerea codurilor de programare anterioare;
  • Design si optimizare baze de date;
  • Debug pentru aplicațiile existente;
  • Colaborare eficientă cu ceilalți programatori în vederea atingerii țintelor stabilite;
  • Logarea zilnică a timpului, conform cerințelor interne ale firmei.

Ce oferim?
  • Salariu fix lunar;
  • Bonusuri și creșteri salariale în funcție de performanță;
  • Cursuri și traininguri interne;
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a câștiga experiență în domeniu;
  • Program flexibil;
  • Șansa de dezvoltare profesională alături de colegii pe care ii avem in echipa noastra;
  • Provocări zilnice;
  • Incurajam creativitatea;
  • Stabilitate, prin sustinerea unei cariere pe termen lung;
  • Seriozitate - salariul îl vei primi fără intarziere, de fiecare dată.

Cine suntem noi?
  • O echipă de tineri, veseli, pasionați de IT, care construim diverse proiecte în mediul online. Suntem într-un continuu proces de creare, de dezvoltare și de căutare de soluții pentru obținerea acelor rezultate care ne aduc satisfacția lucrului bine făcut.
  • Acceptăm orice formă de colaborare legală (contract de muncă, PFA, SRL, etc).

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivesti cu cerințele de mai sus, trimite-ne un email cu CV-ul tău la adresa contact@ibsell.net, până cel târziu în data de 15 ianuarie 2021 .

PS: dacă acest anunț nu e potrivit pentru tine, dă te rog un SHARE, poate ai un prieten/prietenă care este în căutarea acestui loc de muncă :)

Multumesc!